> Nastava  > Informatika

INFORMATIKA

Izborni predmet informatike pohađaju učenici sedmog i osmog razreda. Redovnu nastavu informatike pohađaju učenici petih i šestih razreda.

Informatička učionica sadrži 24 učenička računala i jedno nastavničko računalo, laserski pisač, te Internet pristup brzom vezom putem optičkog kabela.

ZANIMLJIVOSTI

Klikni da pogledaš prezentaciju

Dominik Božidar, 6.b  (klikni na sliku)                      Dominik Vidović, 7.b   (klikni na sliku)

CARNet za sve učenike!!!

(pruzeto s www.carnet.hr)

CARNet vam nudi mnoštvo informativnih, edukativnih i zanimljivih sadržaja.

Učenje postaje zabavnije uz online lekcije na Nacionalnom portalu za učenje na daljinu „Nikola Tesla“, dok svoje znanje možete provjeravati i u online Školskoj učilici.

U e-Knjižnici možete čitati i pretraživati online knjige i časopise, a Portal za škole vam donosi mnoštvo edukativnih tekstova i savjeta za ispunjavanje vašeg slobodnog vremena, te forum za komunikaciju s drugim učenicima i nastavnicima.

Svim ovim uslugama možete pristupiti svojim elektroničkim identitetom koji možete dobiti u školi od nastavnice informatike. S elektroničkim identitetom dobivate i e-mail adresu kojoj možete pristupati putem CARNetovog Webmaila.

Korisne web stranice kojima možete pristupiti preko svog elektroničkog identiteta:

Nacionalni portal Nikola Tesla

skole.hr